RPG Games

Jest to forum o grach MMOPRG i nei tylko

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2007-02-07 15:56:19

sienkie

Administrator

Zarejestrowany: 2007-02-02
Posty: 15
Punktów :   

Poradnik by sienkie

Tutaj napiszę swój własny poradnik. A dokładniej o tym czego nie powinniście robić na początku.
W każdym razie na początek wybudujcie, elektrownie >kopalnia metalu>kopalnia kryształu> elektrownia> znów tak samo gdzieś dopiero przy 6 poziomach zaczynajcie deutru. Jednak gdy zaczynacie na nowym universie, nie starajcie się o pierwszy transporter tak jak to napisane w wielu poradnikach, lecz o jedną wyrzutnie rakiet, już mówię dlaczego. Ponieważ wszyscy cię będą atakować ja zrobiłem jedną wyrzutnie, i tylko punkty mi leciały za to że jakieś zaprzeproszeniem głupki mnie atakowały. Dlatego tą strategię polecam, sprawdzona jak wcześniej napisałem przez mnie. Nie bunkrujcie się czyli nie budujcie więcej niż jedną na początku wyrzutnie. Ponieważ dla lepszych graczy jesteście tylko łatwym celem. A to za sprawą że obroną się nie ruszycie, a flotę możecie całą z zapasem surowców. Gdy przyjdzie mi coś namyśl lub macie jakieś wątpliwości piszcie tutaj

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wwe-pbf.pun.pl www.ronins.pun.pl www.reggae.pun.pl www.petparty.pun.pl www.esperanna.pun.pl