RPG Games

Jest to forum o grach MMOPRG i nei tylko


#1 2007-04-17 21:32:17

sienkie

Administrator

Zarejestrowany: 2007-02-02
Posty: 15
Punktów :   

Mu Pie

Sam używam tego programu na wersji 1.00 nie wiem jakim cudem, aczkolwiek działa on poniżej 1.00 no coż jestem zadowolony.


DZIAŁANIE:
Zabijamy stwora za 1 uderzeniem (nasze 1 uderzenie=np. 500* uderzeń) na ver. ponizej 1.0

INSTRUKCJA:
1. Jeżeli jeszcze nie mamy. to instalujemy najpierw Microsoft .NET Framework 1.1, a następnie .NET Framework v2.0
Jeśli masz zainstalowaną starszą wersję - .NET Framework 2.0 Beta 2, odinstaluj ją przez Dodaj/Usuń Programy a nastpęnie zainstaluj wersję 2.0 (nie beta)
2. Odpalamy MuPie X.exe
3. Przechodzimy do zakładki "Game Play" i ustawiamy HIT COUNT (liczbę uderzeń w 1 uderzeniu) na np. 500* - więcej nie radzę, bo może być DC szybkie. Klikamy APPLY.
4. Przechodzimy do zakładki Settings:
-odznaczamy okienko Default i wpisujemy IP (jeśli nie wiesz jakie IP tutaj znajdziesz sposób jak je uzyskać) i PORT (zazwyczaj 44405) naszego serwera,
- w polu "Mu Online Path" wpisujemy ścieżkę do pliku main.exe w katalogu Mu, np. C:\Program Files\Webzen\Muonline\main.exe
5. Klikamy "Launch MuPie" a potem "Launch MuOnline"

* Jeżeli ustawiamy Hit Count na 500 uderzeń to nie mamy dropu, aby mieć drop, wybieramy 15 w polu Hit Count i dajemy APPLY oraz W polu Time Delay wpisujemy 1 i dajemy APPLY

Jeżeli hack Ci nie działa, możesz spróbować w zakładce Game Play przy opcjach AutoKIlla zaznaczyć ENABLE.

FAQ:
1. Dlaczego jak bije na 1hh, to bardzo szybko ucieka mi życie?
Dlatego, gdyż masz na sobie wingi, lub satana. Ściągnij je i będzie OK.

2. Dlaczego nie widzę serwera(ów) do wyboru?
a. musisz trochę poczekać
b. wpisałeś złe IP lub PORT

3. Włączam MU przez MuPIE, ale wszystko jest tak jak było.
Pamiętaj o naciśnięciu APPLY przy Hit Councie i Time Delay


Miłego 1 Hit Hackowania

http://www.muhackforum.yoyo.pl/download.php?id=3

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.miecz.pun.pl www.gameshoppl.pun.pl www.antybarca.pun.pl www.liga-cs-5on5.pun.pl www.lwypolnocy.pun.pl